תנו לכלב לאכול קצת מהצלחת שלכם

כבעלי כלבים יש כמה שאלות שאתם חייבים לשאול את עצמכם:

1. למה המזון היבש לא מתקלקל אחרי יומיים שהשק פתוח לאוויר. הרי אם זה היה סטייק-הוא לא היה מחזיק יותר מ6 שעות באוויר הפתוח.

הסיבה: א. אין בשר אמיתי לכן זה לא מתקלקל כי המזון "יבש" ב. כמות החומרים המשמרים שם היא גבוהה
2. אם אתם אוהבים מאכל מסויים נגיד פסטה- האם הייתם מוכנים לאכול פסטה כל חייכם? התשובה היא לא! אז למה הכלב שלנו צריך לאכול את אותו אוכל כ-ל חייו? מה אפשר לעשות? לגוון! אופציה 1- היא לעבור בהדרגה למזון טבעי, היום יש חברות שעושות את זה אפשר לשלב את זה עם האוכל הישן ולאט לאט ליצור שינוי של 100% לתזונה הטבעית. אופציה 2- להוסיף לכלב מדי פעם מאכלים "משלנו" כמו בטטה/דלעת/דלורית מבושלים בהתחלה בכמות קטנה וכל פעם להוסיף עוד רכיב טבעי ועוד אחד ועוד אחד כמו להוסיף עוף, אורז, שיבולת שועל, עוד ירק עוד פרי וכככה לגוון את הצלחת של החבר הכי טוב שלנו. דבר נוסף לשים לב לרכיבים הכתובים על השקית מאחורה-אין בשר אמיתי אין רכיבים טבעיים, לא לקחת ולשלם הון על האוכל.

למה זה חשוב? לכלב יש חיידקים טובים המתקיימים במעיים כמו לבני אדם, והחיידקים האלה חיוניים להרבה תהליכים חשובים בגוף, כמו פירוק רעלים,שמירה על המערכת החיסונית, עיכול איכותי ועוד! אכילת מזון מגוון-יוצרת מצה נוח לחיידקים להתרבות ולשגשג במעיים ונותנת להם אנרגיה כי אוכל טבעי הוא אוכל מתכלה. מתכלה הכוונה היא נאכל על ידי חיידקים. הכלב משלשל, היפראקטיבי, חסר שקט? מתגרד למרות שאין לו פרעושים? כנראה שאם קודם תפתרו את הבעיה בקערה שלו אז תחסכו לעצמכם וטרינרים ומאלפים בתשלום, שהפתרון הוא בעצם מתחת לאף שלכם(ושלו) וזול יותר משמעותית. אז למה שפעם הבאה שאתם יושבים לאכול או סתם לנשנש, זרקו משהו קטן לחבר שלכם, יהיה לו כיף, יהיה לכם כיף, ולא יהיו ריבים בבית על "למה האכלת את הכלב באוכל שלנו?" כי עכשיו הבנתם שזה יכול להיות גם טוב לו! תזכרו תמיד שכלבים חיו עם בני אדם לאורך עשרות אלפי שנים ואכלו מה שאנחנו אכלנו, האוכל המתועש- רק ב80 שנה האחרונות נכנס אליהם לצלחת ובצורה חשודה גם התחלואה אצל כלבים עלתה ב80 שנה הללו. מעניין למה... **כמובן שיש מאכלים אסורים לכלבים, תמיד להפעיל שיקול דעת דברו איתי אם תרצו להבין קצת יותר 054-543-1717

37 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול